Насос фекальний Agua WQD-C-13-10-2.5 кВт з ножем
Виробник: Agua Артикул: CV035081
Все про товар
Опис
Характеристики
Під замовлення (1-3 Дні)
Купити цей товар в 1 клік:
Вага брутто, кг:15,34
Вага нетто, кг:14,42
Вал двигуна:Нержавіюча сталь
Доставка
Нова пошта
Нова пошта 1-3 дні
За тарифами перевізника
Самовивіз з м. Тернопіль
Самовивіз з м. Тернопіль
Оплата
На розрахунковий рахунок На розрахунковий рахунок
Опис
Основні характеристики:
Тип насоса: занурювальний, фекальний.
Тип двигуна: асинхронний, охолодження водою - «мокрий» ротор.
Подрібнювач: вбудований ножовий механізм для подрібнення волокон і твердих частинок до 10 мм.
Максимальний напір (Hmax): 10 м.
Максимальна витрата (Qmax): 13 куб.м/год.
Потужність: 2,5 кВт (2500 Вт).
Температурний діапазон: від +1°C до +35°C.
Діапазон рH води: від 6,5 до 8,5.
Клас захисту: IP68 (повний захист від води та пилу, допускається тривале занурення).
Клас ізоляції: В (110 °C).
Діаметр випускного патрубка: 2" (дюйма).