Картридж BB Нова Вода NW-H2S-20BB
Виробник: Новая Вода Артикул: CV034930
Все про товар
Опис
Характеристики
Немає в наявності
Габарити виробу (ВхШхГ), мм:250х114х114
Додаткові характеристики:Видаляє розчинене залізо, а так само розчинений сірководень.
Кількість вантажних місць:1
Країна реєстрації бренду:Україна
Доставка
Нова пошта
Нова пошта 1-3 дні
За тарифами перевізника
Самовивіз з м. Тернопіль
Самовивіз з м. Тернопіль
Оплата
На розрахунковий рахунок На розрахунковий рахунок
Опис
Картридж розроблений для використання у фільтрах формату 20" Big Blue, що робить його універсальним рішенням для більшості стандартних систем водоочищення. Його висока продуктивність дозволяє очищати до 20 000 літрів води при рекомендованій швидкості фільтрації 4,0 л/хв, забезпечуючи стабільну ефективність протягом усього терміну експлуатації, який складає до 6 місяців.
Розміри картриджа (висота 250 мм і діаметр 114 мм) дозволяють легко інтегрувати його в існуючі системи. Він працює в діапазоні температур від +3 до +43 °C, що робить його надійним навіть у складних умовах.
Характеристики
Габарити виробу (ВхШхГ), мм
250х114х114
Додаткові характеристики
Видаляє розчинене залізо, а так само розчинений сірководень.
Додатково
Кількість вантажних місць
1
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна-Виробник
Україна
Матеріал
Гранульоване вугілля / Наповнювач KDF 55
Призначення
Для магістрального фільтра
Ресурс
Робочий тиск, бар
6
Розмір картриджа
20" Big Blue